Yapay Zeka
Çözüm Danışmanlığı
Çözümlerimiz

Sektörünüzdeki hedeflerinize ulaşmak için
yenilikçi çözümlerimiz ile tanışmalısınız

Tüm Çözümler
Finans
Pazarlama
Satış
Perakende
İletişim
Kar kayıpları nasıl tespit edilir, kar kayıpları nasıl engellenir ve karlılık artırılır
Finans

Güçlü makine öğrenimine ve eyleme geçirilebilir verilere dayalı olarak, nihai etkileri tahmin etmek için koşulları simüle edin. Ürün / hizmet yaşam döngünüzün fiyatlandırma yeteneklerini iyileştirerek marjları optimize edin. İndirimlerinizi ve promosyonlarınızı yönetin ve finansal etkilerini tahmin edin.

Fiyat optimizasyonu
Pazarlama

İşinizi analiz edin ve müşterilerinizi segmentlere ayırın, fiyatlandırma stratejinizi optimize edin ve iç görüye dayalı olarak fiyat yönetimi uygulayın.

Fiyat analizi
Finans, Pazarlama

Fiyatlandırma fırsatlarını belirlemek için fiyatlandırma, marjlar, müşteri ve ürün segmentleriniz hakkında doğru bilgiler edinin. Excel, veri ambarları ve diğer fiyatlandırma veri kaynakları ile hızlıca çalışın, fiyat şelalesi boyunca eksiksiz görselleştirme ile marj kaçağını ve fiyat artışı fırsatlarını belirlemek için geniş analitik işlevsellik sunarız.

Teklif yönetimi
Pazarlama

Fiyat politikası tanımını, fiyat kılavuzlarının kurulumunu, brüt, özel ve net fiyatların hesaplamaları ve simülasyonlarını yapın. Gerçek zamanlı ayarlamalar yapmak için fiyat listeleri, Excel, iş zekası, ERP ve CRM sistemleriyle sorunsuz bir şekilde entegre edin.

Rebate yönetimi
Finans, Pazarlama

İndirimler ve krediler gibi özel fatura dışı koşulların tanımına, yönetimine ve hesaplanmasına güç verin ve tüm fiyat şelalesi boyunca tam şeffaflık sağlayın.

Teklif yönetimi
Satış

Satış ve destek ekiplerinizi CPQ, hesaplama ve simülasyon yetenekleri ile destekleyin. Nihai hedef, fiyat sorgulamalarına hızlı ve hatasız yanıt vermektir.

Kampanya yönetimi
Pazarlama

Promosyonları, indirimleri, kampanyaları ve özel fiyatları - herhangi bir karmaşıklık düzeyinde - tek bir portaldan yönetin. Dakikalar içinde başlatma yeteneği ile her zaman optimum koşullardan yararlanın.

Satış kanalı yönetimi
Satış

Herhangi bir sektörde ve herhangi bir ülkede distribütörlerinizin yönetimini otomatikleştirin. Eşsiz verimlilik ve hız ile, doğruluğu en üst düzeye çıkarırken talep ve teşvik işlem süresini en aza indirin. Özel fiyat sözleşmelerinizin değerlendirmesini otomatize edin.

Müşteri ilişkileri
Perakende

Mevcut müşterierinize daha fazla satış yapın yada donuk müşterilerinizi tekrar canlandırın. Tüm bunları en doğru aksiyonları alarak yapın, tabiki yapay zekanın tavsiye ve yönlendirme gücüyle.

Pazar araştırma
Pazarlama

Müşterilerinizin satın alma kararı vermeden önce akıllarından neler geçtiklerini ve nasıl karar verdiklerini anlayın. Seçime dayalı karar verme yöntemi Conjoint analizi ile müşteri karar verme kriterlerini bulun ve ürünlerinizi pazara müşterilerin sizden istedikleri şekilde sunun.

Omnichannel
Pazarlama

Müşterilerinizin size yada markanıza ulaştığı tüm iletişim  ve destek kanalları üzerinden iletişimde kalın. Tğm iletişim kanallarınızı birleştirin ve müşteri yolculuğunun eksiksiz olarak tamamlanmasını sağlayın.  

Müşteri destek yönetimi
Perakende

Her bir müşteriniz için verileri analiz edin ve müşterilerinizin sadakat seviyesi, memnuniyet ve müşteri yaşam boyu değeri tahminlerini yapın, en değerli müşterilerinizi tespit edin.

Programmatic
Pazarlama

Programatik platform, pazar araştırması ve medya planlamasından CRM veri etkinleştirmesine, farklı KPI'larda strateji optimizasyonuna ve derinlemesine veri analizine kadar tüm medya satın alma döngüsünü yönetmemize olanak tanıyan reklamcılıktaki en son teknolojileri birleştirir.

Sosyal davranış modelleme (1)
İletişim

Marka ve kitle liderleri için iletişimin yeni yolu. Doğru iletişime karşınızdaki kitleyi tanıyarak başlayın. Hitap alanınızı en küçük boyutta segmente edin. Kişiselleştirmenin gücüyleve mesajınızın tam ve doğru olarak ulaştığından emin olun.